Cesta dřeva je mrtvá?

Vše co se týká truhlářského řemesla.
jardako
Příspěvky: 349
Registrován: 08 dub 2020, 06:20

Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od jardako »

Přes měsíc žádný příspěvek.

Jen připomínám, že pokud se do tohoto polorozbitého systému chcete přihlásit, musíte na cestadreva.cz, nikoli na cestadreva.cz/diskuse

Pak to funguje ...
jardako
Příspěvky: 349
Registrován: 08 dub 2020, 06:20

Re: Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od jardako »

Aha, tak asi nic. Dostal jsem info, že to asi funguje jen mně :-)

Tak jsem to ještě trochu zkoušel ... výše uvedeným způsobem se přihlásím jen v prohlížeči Brave na Macu. V žádném jiném prohlížeči mi to nefunguje. A ani v Brave na Windows. Je možné, že to je nějakou speciální kombinací cookies, které mi v tom Brave na Macu zbyly, kdo ví ... nechce se mi zkoušet je mazat, třeba jsem fakt poslední na světě, kdo se přihlásí a třeba by to přestalo fungovat ....

Update: Funguje mi to takto i v Safari na ajfounu. Kdoví, třeba také kvůli nějakým starým cookies ....

Tak se mějte fajn, milí truhláři, třeba se časem potkáme v nějaké jiné dimenzi.
mpis
Příspěvky: 58
Registrován: 07 úno 2017, 16:51

Re: Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od mpis »

Bohužel je to tak. A je to velká škoda. Majitele těchto stránek to patrně vůbec nezajímá, protože už více než rok s tím nic nedělá.
Mně se podařilo přihlásit tak, že jsem vymazal kompletní historii a pak se "nějak" přihlásil, takže mi to najíždí na můj účet a teprve pak se dostanu do diskuse. Jedu v oknech na Firefoxu.
VojtaJ
Příspěvky: 9
Registrován: 18 lis 2019, 14:53

Re: Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od VojtaJ »

Na nápravě se pracuje, snažíme se forum přesunout na kompatibilnější rozhraní, ještě to bohužel nějaký čas zabere, prosíme o trpělivost.

Rozhodně nechci aby zde komunita musela odejít jinam.
pinos
Příspěvky: 102
Registrován: 27 srp 2014, 08:11
Bydliště: Stolany (okr. Chrudim)

Re: Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od pinos »

Dobrý den.
Obávám se, že ten proces odchodu komunity už dávno začal, bohužel.
Nevím, kde je problém, ale je dlouhodobý.
A o polofunkční fórum postupně zájem opadne úplně.
VojtaJ
Příspěvky: 9
Registrován: 18 lis 2019, 14:53

Re: Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od VojtaJ »

To chápu, bohužel jsme chybně vybrali špatnou IT firmu, na jejíž změně aktuálně pracujeme. Akutálně jsem forum odpojil od eshopu, takže by to mělo fungovat jako za stara. Je možné, že si pro přihlášení budete muset obnovit heslo. Pozor, kdo sem zavítá ze záložek nová adresa fóra je: https://forum.cestadreva.cz/diskuze


Doufám, že se nám po dlouhodobých nezdarech podaří věc vyřešit brzy.
witt
Příspěvky: 239
Registrován: 19 dub 2020, 12:18

Re: Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od witt »

Zdá se, že funguje
xpumpa
Příspěvky: 13
Registrován: 03 črc 2018, 14:15

Re: Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od xpumpa »

Funguje, ale nechapu, proc to trvalo tak dlouho. Tohle snadne odpojeni od eshopu tu melo byt davno, nez se problem vyresi nebo najde jina IT firma.
Ted uz vsichni utekli, protoze se sem par mesicu nedostali.
ivoch
Příspěvky: 196
Registrován: 20 srp 2018, 10:11

Re: Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od ivoch »

Já začal chodit sem: https://www.woodworker.de/forum/

Používám v google chrome překlad stránek, stránka se mi překládá automaticky, takže se to dá rozumně číst a občas tam i přispívám. Doporučuji. Tam jim to totiž funguje pořád.
jbubik
Příspěvky: 158
Registrován: 22 dub 2020, 18:56

Re: Cesta dřeva je mrtvá?

Příspěvek od jbubik »

xpumpa píše: 29 bře 2022, 20:52 Funguje, ale nechapu, proc to trvalo tak dlouho..........
Ted uz vsichni utekli, protoze se sem par mesicu nedostali.
A tak zase buďme tolerantní - jak říká staré přísloví: lepší dříve nežli později, lepší později než nikdy
Ono udržovat fórum není levná záležitost a pro majítele má logiku ho mít spojené s e-shopem. Takže rozumím, že hledal opravu v rámci tohoto řešení
Osobně vidím do budoucna dvě možnosti - buď částečně placené fórum, kdy běžný přístup je zdarma, ale možnost vkládání příloh a jejich otevírání je za nějaký malý roční poplatek - takhle to mají třeba na fóru tuším Australani. Nebo spojení s eshopem a - bohužel - i s nějakou reklamou.
Naskýtá se proto otázka, zda nebude nutno vyřešit problém překlopením fóra na jinou platformu, ale to by chtělo včetně příspěvků, bylo by škoda, kdyby zmizely ze světa.
ivoch píše: 30 bře 2022, 04:58 Já začal chodit sem: https://www.woodworker.de/forum/
Doporučuji. Tam jim to totiž funguje pořád.
No jo, jenže tam jim fórum živila (živí) reklama a inzertní články v rubrice news; dočetl jsem se však někde, že se ekonomicky dusí taky, takže kdo ví, jak dopadne budoucnost......
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti