Východní spoje

Vše co se týká tesařského řemesla.
Odpovědět
Sajz
Příspěvky: 1
Registrován: 13 bře 2009, 14:02

Východní spoje

Příspěvek od Sajz »

Zdravím kolegy truhláře a tesaře. Moc pěkný stránky a mnohokere diky za ne! ;0)
Již několik let se zaobírám Korejskou tesařinou a mám spousty knížek k nahlédnutí, pokud by byl zajem.
Zde jsou stránky školy kde jsem měl možnost trochu pobýt: http://translate.google.com/translate?i ... l=ko&tl=cs je to přeloženo v GOOgle translater což je skvělej způsob jak prohlížet korejské a jiné stránky pro z nas co neumime po jejich. Jsem součástí týmu co staví Zenovy klášter v Maďarsku a stavba bude v tradičním korejském stylu, tož pokud by byl zajem se prijet něco přiučit od korejskych truhlářů(až tu budou) pak prosim kontaktovat soukromou zprávou, nebo zde v diskusi. Sám doufam že se mi podaři dostat k vám na farmu a pořídit si nějaký dobrý kus nařadí! ;0) Opatruj te se, Sajz.
Zuzana

Re: Východní spoje

Příspěvek od Zuzana »

Díky za zajímavý odkaz! Určitě bychom měli zájem se něco přiučit. No, farmu zatím nemáme, ale rádi se setkáme kdekoliv. : ) Rádi bychom zveřejnili podrobnější informace, pokud bude možnost se s korejskými tesaři setkat. Myslíme, že by to byla určitě zajímavá zkušenost pro mnoho z nás. Budeme tě kontaktovat a když se vše podaří, ostatní budeme informovat formou našich stránek a zpravodaje. Díky! Zuzka a Honza.
Jenda
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2009, 16:27

Re: Východní spoje

Příspěvek od Jenda »

Zdravím všechny dřevotvorce. I já bych přidal zmínku do diskuze o japonských spojích. Klobouk dolů, protože jsem nikdy nic tak přesného a složitého neviděl, natož nedělal... Jedna z mých nejoblíbenějších knih je zde: http://www.amazon.com/Complete-Japanese ... 0881791210 Spousta obrázků, nákresů, triků a dokonalé jednoduchosti, kterou se dá listovat pořád dokola.
A ještě bych rád přidal malou drobnost k tématu rybin. Zde je můj pokus: http://www.alternativnitruhlarstvi.cz/i ... lery&id=13. Ať se daří.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti