Tipy

Příspěvky k japonským pilám, dlátům, ručně kovaným nástrojům a podobně.
Odpovědět
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

tip

Příspěvek od Petr »

Ahoj, tak o tom kameni king 1000/6000 uz taky uvazuju delsi dobu, ale budu si muset natisknout nejake prachy nebo nevim. :lol:
jinak ten spoj drzi opravdu dobre - dukaz:http://www.cestadreva.cz/diskuze/postin ... 8dc7df&t=7#
Obrázek
dneska jsem si rekl, ze takova pekna pilka si zaslouzi pekny obal. A tak jsem si ho dneska vecer spichnul. Pouzil jsem odrezky tluste, tvrde jednostrane lakovane kuze o sile 2mm, zbytek je videt na fotkach:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
No Martine, ten modrin jsem nijak neresil, ale eurohranol to neni, je to napojovana sparovka, kterou jsem pouzil na schody a zustal me hranolek co jsem lepil. Jinak je to sibirsky modrin, napojovana lamela.
tady jeste fotka schodu, ktere nejsem porad schopny dokoncit, ale je to pro svagrovou tak je to v pohode.
Obrázek
Obrázek
ピーター 大工
Uživatelský avatar
Martin
Příspěvky: 396
Registrován: 16 bře 2009, 10:57
Bydliště: Trutnov

Tipy

Příspěvek od Martin »

Morčez!
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy

Příspěvek od Petr »

Tak bych rad doplnil dalsi typ na obaly, ktere jsem si dneska vyrobil. Pouzil jsem 2mm silnou kuzi "lakovanou veprovici" male nyty a velmi pevnou silonovu snuru. Dirky jsou predvrtane 2,5mm vrtakem a pote prosite "oboustranym stehem". Celkove to zabralo cca 1,5hod. prace a nastroje jsou v bezpeci. :mrgreen: Obrázek
Obrázek
Obrázek
ピーター 大工
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy

Příspěvek od Petr »

Obrázek
Ahoj Panove, jestli nekoho zajima jak jsem vyrabel tuto palici bez soustruhu, tak mrknete na odkaz.http://pekne-truhlarsvi.blogspot.com/20 ... alice.html
ピーター 大工
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti