Manželská postel

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
Odpovědět
Juraj
Příspěvky: 86
Registrován: 17 pro 2014, 12:27

Manželská postel

Příspěvek od Juraj »

Ahojte, ešte by som sa rád pochválil nedávnym výrobkom pre mňa a gazdinú, našou postieľkou.
Taktiež smrek, nohy sú hranol 10x10, ostatné dosky 20x2,5 a bočné sú zosilnené hranolom 5x5, na ktorom sú rošty. Čelá sú spájané kolíkmi 12mm, 4+4ks na každú dosku + titebond, zatiaľ už asi mesiac to drží bez vrznutia :) Povrchovka je Olej Clou Hart Ol. Celkom sa mi to pozdáva, je to príjemné na omak :)
Přílohy
Postel.jpg
Postel.jpg (99.39 KiB) Zobrazeno 6944 x
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Manželská postel

Příspěvek od JanB »

Vypadá to dobře. Trošku mi tam opticky vadí, jak máš to čelo tak hodně dolů, ale počítám, že jsi to udělal záměrně a že tobě se to tak líbí a pak je to v pořádku :-)
Juraj
Příspěvky: 86
Registrován: 17 pro 2014, 12:27

Re: Manželská postel

Příspěvek od Juraj »

Ďakujem. Tak nejako to tak vyšlo, a neprekáža to, skôr som rád že to trochu zakrýva krabice a ostatný neporiadok :) čelo (to pri nohách) sme chceli vyššie a keby tam nie je spodná doska, tak trčia matrace a ak by boli iba dve, tak je zasa nízke...
A ešte je šanca, že pod posteľ pôjde úložný priestor, tak potom to bude vyzerať zase inak...
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Manželská postel

Příspěvek od werdio »

pekna prace...moderni pojeti.. Clou je u me jednicka...ale co ten koberec, ten k ni nejde, vymenit! :-D
Juraj
Příspěvky: 86
Registrován: 17 pro 2014, 12:27

Re: Manželská postel

Příspěvek od Juraj »

Prechodné bývanie na pár mesiacov, pod kobercom je linoleum, takže je príjemnejší na chodenie a laminat som zbytočne kupovať nechcel... Takže tak. Ale postel pôjde už s nami, koberec ostane tam, kde je :mrgreen:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 90 hostů