schody +dveře bambus

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
Odpovědět
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

schody +dveře bambus

Příspěvek od truvan »

IMG_6243k.jpg
IMG_6244kk.jpg
IMG_6253kk.jpg
IMG_6256kk.jpg
IMG_6278kk.jpg
Míru zdar
práci čest
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: schody +dveře bambus

Příspěvek od Tim »

Ahojky,
moc pěkná profi práce,je to čistý pěkný, pěkný detaily super,dobrá kombinace se sklem a nerezem chválím.
sám jsem vyráběl několikeré šalování na schodiště z betonu tohoto typu s vetknutými schody do stěny ale úplně bez opory nebo zavěšení do zábradlí
až vyjde chvilka dám sem pár fotek
tim
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: schody +dveře bambus

Příspěvek od truvan »

Velice děkuji za projevenou pochvalu(to potěší)zvláště v době kdy nemám moc zakázky ,nevím co se děje už skoro rok a půl nemám pořádně do čeho píchnout,na Tvoje fotky se těším,hele nejel jsem náhodou okolo tvoji dílny když sem byl loni v létě v kempu ve Zvůly???
přidám ještě protihlukově uložené schody kaučukovník přimořený,zavěšeno na madle uloženo v silentbloku :)
P1117506k.jpg
P1167517k.jpg
PC237148K.jpg
PC237144k.jpg
P1167541k.jpg
Míru zdar
práci čest
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: schody +dveře bambus

Příspěvek od Tim »

Ahojky Truvan,

no jestli jsi byl na zvůli tak to jsi jel určitě okolo ,že jsi se nezastavil pokecali by jsme
celý ten múj areál sem minulej týden prodal ovšem bez vybavení dílny a domluvil jsem si tady solidní nájem zatím na rok a potom se uvidí
už jsem začal vyřizovat stavební povolení na novej domek a samozřejmě dílnu ,příští týden přijedou vrtat studnu a pokud bude voda tak to zase rozjedu potřetí a už teď nemužu ani spát ...

1. dům pro nepřítele
2. dům pro přítele
3. dům pro mne

dělám to jak můj kamarád v Kanadě jak přibije poslední prkno tak rok používá a potom hned prodá
taky už má třetí...

pěkný večer
tim
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: schody +dveře bambus

Příspěvek od truvan »

tě obdivuju,myslím že jsme si už o tom spolu psali

přidám ještě nějaaký to schodiště co jsem spáchal,odlehčené konstrukce jsou pro mne výzva,třeba to tu někdo uvidí a dá mi nějakou práci,tak špatné období jako mám poslední 1 a půl rok jsem ještě nezažil :x
P9066821k.jpg
P9066826k.jpg
sch.jpg
Míru zdar
práci čest
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: schody +dveře bambus

Příspěvek od Tim »

Ahojky ,jasně už jsme spolu kdysi psali,
Koukám na tvojí výrobu je to přesně můj šálek kávy.
Posílám odkaz na stránky firmy http://www.generalcompact.cz/ pro kterou jsem příležitostně dělal od roku 1994
Zajímavé bylo jak jsme se seznámili.dělal jsem nějaký nábytek do zlatnictví a majitelka když viděla jak to všechno na montáži probíhá najednou povídá znáte p.Bláhu ten tu dělal ostatní vybavení vy si budete rozumět a dala mi na něho telefon já mu zavolal zajel jsem k němu do firmy což byl na začátku byt s garáží hned mi dal zakázku pro něj domů a už to frčelo.
pan Bláha super člověk se super nápady který dělal věci čím složitější tím radši,výrobky musely mít víc jak stoprocentní kvalitu měl zedníky kteří museli ale i to dokázali pracovat s milimetrovou přesností obkladači dostávali kladečské plány v měřítku 1:1, velmi dobře se dokázal prodat za spoustu peněz ale od roku 2008 jako když utne přestali být bohatí zákazníci a šlo to z kopce naposledy jsem pro něj dělal někdy před dvěma roky.Před čtrnácti dny skočil ze žďákovského mostu.I takový může být konec firmy se super výrobky.

dal jsem na youtube video s tím jak jsem dělal jedny schody ale z betonu https://youtu.be/cRHmGzZVcVw

Tim
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: schody +dveře bambus

Příspěvek od truvan »

to mě poser,
tu firmu sem znal a obdivoval(ne osobně ale na internetu)
dělali opravdu pěkné věci,
měl jsem taky období kdy jsem dělal pro architekty v Praze(ale přes fifáka),hlavně Italy,tam sem si v podstatě vydělal na dílnu,(i přes to že sem tam ve finále zahučel za čtvrt milionu)
začínal sem s vrtačkou Narex p/l chod dodnes mi slouží
tebe obdivuju taky,zas znova,to bych asi nedal,ale já tu svou dílnu nemám stále odladěnou jak bych si představoval,byl to starší objekt v prumyslovém areálu ale je to hold uplně jiné když si to člověk postaví od základu k obrazu svému.
Na šalování sem si nikdy netroufnul,a u tebe to vypadalo moc pěkně na tom videu,
No je to boj,vždycky jsem býval velký optimista,a to se ted bohužel trošku mění,
když člověk začíná tak to asi bez toho optimismu nejde :)
ale když si vemu co všechno už sem zažil tak si říkám že to nějak dopadne,když né mě tak třeba dětem
na západě jsou úspěšné firmy,ale nikdo nevidí že to budovalo několik generací s úspěchy i pády
tady v tom ta tradice je přerušená a za úspěšný jsou považovaný lidi co k penězům nepřišli prací,myslím že to u nás bude ještě nějakou chvilku trvat než se to všechno narovná.
Míru zdar
práci čest
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 hostů