dílna

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
Ponty
Příspěvky: 127
Registrován: 26 pro 2016, 14:19
Bydliště: Cheznovice
Kontaktovat uživatele:

Re: dílna

Příspěvek od Ponty »

JJ Narex premium mám také, ale budu si muset dokoupit další dokud to ještě jde. Nebo spíše, dokud je ještě kvalita taková jaká je. Dle infa od osoby zainteresované v Narexu by to již s tou kvalitou nemuselo do budoucna býti takové jako dnes. :?
Co se Veritasu týče, tak jedu právě přímo do Němec abych si to osahal přímo na dřevě. Schop jako je tam jsem u nás zatím bohužel nenašel :cry:
https://youtu.be/DamDDGj2lpY
Člověk může bejt blbej, ale musí si umět poradit.
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: dílna

Příspěvek od Tim »

ahoj Ponty,

tak to ti přeju aby jsi si to tam užil a hlavně dost eček v kapse...
byl jsem v Torontu u Leevalley jsou tam tři prodejny ,byl to pro mne mrtvicovej stav vzhledem k dolarům co jsem měl a taky váha do letadla :) ještě tejden jsem nemohl spát

tim
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: dílna

Příspěvek od Pepan »

Time, koukal jsem na YT na tvojí stavbu lesní chatky.

Ony se můžou dát palubky přímo na OSB? Já tedy viděl jenom jednu podobnou stavbu a a tam byl na palubky extra rošt, kvůli provětrávání.

A zevnitř jsi to také zaklopil OSB?

Díky
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: dílna

Příspěvek od Tim »

Ahoj Pepane,

jelikož tohle je chatička pouze na to aby se měl majitel kde schovat když je v lese a začne pršet ,případně když se mu nebude chtít už jet domu když bude na posedu a nepředpoklá,že tam bude trávit delší dobu,a hrála tu velkou roli taky cena

takže osb je tam kvůli stabilitě stavby a je pouze zvenku a na ní jsou přímo palubky a uvnitř jsou palubky rovnou na rámu a za nima je izolace,žádné folie

pokud by to byla klasická dřevostavba a nebo chata k celoročnímu užívání tak složení stěn a stropu by bylo jiné s ohledem na paropropustnost

tim
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: dílna

Příspěvek od Tim »

Ahoj Ponty ,

tak jak jsi dopadnul u Dicka?
nebo jsi to ještě nerozchodil?

tim
Ponty
Příspěvky: 127
Registrován: 26 pro 2016, 14:19
Bydliště: Cheznovice
Kontaktovat uživatele:

Re: dílna

Příspěvek od Ponty »

Ahoj Time, mas pravdu clovece. Chytla mne DNA a jiz mesic se to snazim rozchodit. Kdyz je jedna noha dobra, chytne mne druha a porad do kola :D
Jinak u Dicka super, takovy kram tu doopravdy neni a a asi nebude. Osahal jsem si spoustu naradi v dilne pro workshopy. Nemit tam sebou moji uhlavni pritelkyni, tak bych platebni kartu brzo zavaril :lol:
No jakmile to rozchodim, tak doufam ze hracky, ktere jsem privezl, take pekne otestuji.
Člověk může bejt blbej, ale musí si umět poradit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů