zrcadlo "rustik"

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: zrcadlo "rustik"

Příspěvek od werdio »

To pinos: z marketingu leda chlapa, zrcadla kupujou zensky ;-)
pinos
Příspěvky: 102
Registrován: 27 srp 2014, 08:11
Bydliště: Stolany (okr. Chrudim)

Re: zrcadlo "rustik"

Příspěvek od pinos »

werdio: OK, to byl jen takovej nejapnej příspěvek, snad jsem nikoho nepohoršil :) .

Roman: tak to už je hodně osobitá záležitost, akorát to napojování se trochu tluče. Ty krajinky na vnitřní straně nejsou moje gusto. Ale třeba to zrcadlo si v tom umím představit, a pak s tím někam do roubenky.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: zrcadlo "rustik"

Příspěvek od werdio »

Nejsem diplomat jako Pinos, takze za me, chudak tresen...tyhle typy ramu maji taky urcite pravidla stavby...bych to rozdelal a zacal znovu :-)
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: zrcadlo "rustik"

Příspěvek od Roman »

werdio píše:Nejsem diplomat jako Pinos, takze za me, chudak tresen...tyhle typy ramu maji taky urcite pravidla stavby...bych to rozdelal a zacal znovu :-)

Pravidla žádný neexistují to si pamatuj,pravidla jsou pro ovce.Já se snažím dělat věci jinak,možná jako jeden z prvních jsem začal nabízet stoly ze starých trámů na internetu,než to pár lidí okopírovalo.Nabízím třeba roubenou saunu,nevím o nikom kdo by jí nabízel,tím nechci říct,že jí nikdo nevyrobil někde.Já mám prostě čuch na tyhle věci.Obyčejným rámečkem nikoho moc nezaujmu.
Naposledy upravil(a) Roman dne 27 úno 2017, 14:42, celkem upraveno 1 x.
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: zrcadlo "rustik"

Příspěvek od Roman »

pinos píše:werdio: OK, to byl jen takovej nejapnej příspěvek, snad jsem nikoho nepohoršil :) .

Roman: tak to už je hodně osobitá záležitost, akorát to napojování se trochu tluče. Ty krajinky na vnitřní straně nejsou moje gusto. Ale třeba to zrcadlo si v tom umím představit, a pak s tím někam do roubenky.

Já stavím roubenky,takže se snažím dělat v nějakém v tom duchu do dřevěné stavby.Tohle byl spíš pokus,měl to být spíš rámeček na velkou fotografii.Je to samozřejmě o vkusu,mě se spousta věcí líbí a spousta taky ne.Já dělám tesařinu,ale na tesařinu tady každej háže bobek.Krom dřevěné vany(na kterou se tedy chystám už hrozně dlouho) co tady někdo ukazoval,mě tady zatím co se týká truhlařiny,moc nic nezaujalo.
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: zrcadlo "rustik"

Příspěvek od truvan »

:geek:
mě taky ten Tvůj třešnovej rámeček ke králikárně nezaujal ;)
to ale nic neznamená,je to jak píšeš každému se líbí něco jiného.
jen mě zaskočilo že o sobě píšeš že seš amatér,já měl dojem že se řemeslem živíš.nevím proč sem měl ten dojem :) asi chyba na mém přijímači, :ugeek:
Míru zdar
práci čest
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: zrcadlo "rustik"

Příspěvek od Roman »

truvan píše::geek:
mě taky ten Tvůj třešnovej rámeček ke králikárně nezaujal ;)
to ale nic neznamená,je to jak píšeš každému se líbí něco jiného.
jen mě zaskočilo že o sobě píšeš že seš amatér,já měl dojem že se řemeslem živíš.nevím proč sem měl ten dojem :) asi chyba na mém přijímači, :ugeek:

Byl to jen takový nápad,jen jsem si to chtěl zkusit.Krom toho jsem neměl ani maflik a přímočarku v té době,abych to naformátoval.Neznamená přeci,že se něčím živím,že jsem profík.Jelikož jsem povoláním strojní mechanik a můj učitel je jen internet,tak se považuji pořád za amátera/roubenky stavím teprve 3 rok/dřevo mě baví jinak,bych to nedělal.A kdybych nedělal tesařinu tak bych určitě dělal kovařinu,truhlařinu,řezbařinu atd.Bohužel mám jen dvě ruce,tak možná v příštím životě. :geek:
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: zrcadlo "rustik"

Příspěvek od truvan »

;)
f pohodě,
profík neprofík hlavně že Ti to zákazníci platěj ;)
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: zrcadlo "rustik"

Příspěvek od werdio »

Ono neco spatlat neznamena jit proti proudu, to si pamatuj :-)
Kazda kvalitni vec jak po technologii tak estetice ma vyrobni pravidla/rad, ten tvuj vytvor nema kvalitu ani v jednom.
Ale vim ze se da prodat i svicen ze samorostu, takze zakaznici jsou:-)
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: zrcadlo "rustik"

Příspěvek od Tim »

Ahojky ,


jak říká klasik ...má pravdu předsedo,má pravdu.
a další klasici to berou ještě výstižněji
.....
Holínky nosil vždycky naruby
kohoutí hnát si zapích do huby
teplej rum pii i když potom blil
co hořelo to vyhulil
myslel si,že je to známka punku
....

No ale kdo není
Boží nadělení
Nedělejme z punka tupce
No ale kdo není
Boží nadělení
Každé zboží má svého kupce

Ale lidi říkali
že punk je jinde
ale lidi říkali
no to snad není možný.

které jsem urazil těm se omlouvám ,jenom jsem se pokusil vyjádřit souhlas s tím co zde už napsal Werdio trochu jinak

Tim
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti