kuchyně do rakouska

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

kuchyně do rakouska

Příspěvek od Tim »

Ahojky,něco z mojí činnosti za poslední tři týdny,
korpusy lamino,pracovní desky umacarové,světla led,kování blum,celovýsuvy s dotahem tlumením a relingem,panty clip s dotahem a tlumením,dvířka masiv smrk,olejováno pnz,bílý pad.montáž včetně zapojení elektro,odpadů ,připojení vody

tim
Přílohy
původní stav.JPG
původní stav.JPG (65.97 KiB) Zobrazeno 15855 x
příprava výroby.JPG
příprava výroby.JPG (59.27 KiB) Zobrazeno 15855 x
výroba skřiněk.JPG
výroba skřiněk.JPG (89.43 KiB) Zobrazeno 15855 x
postavené korpusy.JPG
postavené korpusy.JPG (66.29 KiB) Zobrazeno 15855 x
po montáži.JPG
po montáži.JPG (105.11 KiB) Zobrazeno 15855 x
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: kuchyně do rakouska

Příspěvek od Tim »

pokračování
Přílohy
korpusy,sokl,pracovní desky.JPG
korpusy,sokl,pracovní desky.JPG (66.31 KiB) Zobrazeno 15854 x
výklopná zásuvka.JPG
výklopná zásuvka.JPG (53.13 KiB) Zobrazeno 15854 x
finále bez obkladů.JPG
finále bez obkladů.JPG (68.32 KiB) Zobrazeno 15854 x
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: kuchyně do rakouska

Příspěvek od werdio »

Parada prace, Time! To sis maknul , hlavne se stehovanim vercajku, u me nejnenavidenejsi soucast montaze :-)...
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: kuchyně do rakouska

Příspěvek od Tim »

dík werio,
poslední dobou nemám moc rád montáže to balení nářadí cestování přenášení vercajku a kvůli montážím mám sice většinu ručního nářadí dvakrát a uloženo v kontejnerech mám jich 42 a tak jenom naložím ty správný ale je to stejně votrava.
tady to bylo ještě vylepšený že to bylo padesát kiláků v rakousku přes mraky roztahanejch vesniček kde všude jedeš padesát mraky kolejí se stopkama ,vůbec to neubejvalo.A jelikož to bylo u hranic skoro pokaždý policejní kontrola dodávky jestli někoho nevezu.
tim
radomil
Příspěvky: 109
Registrován: 03 lis 2015, 17:47

Re: kuchyně do rakouska

Příspěvek od radomil »

Hezkypěkně, útulná kuchyňka ... můžu se zeptat, kolik Vás na to je a nakolikrát s tím jedete? Tipuju, že ve dvou pět poctivých dní práce, když je to pořádně nachystaný ... myslím jen montáž, samolitr.
... kdybych jááá byl truhlááářem a měl jeho pííílu ...
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: kuchyně do rakouska

Příspěvek od werdio »

Time, mě to povídej, i když jsem 40 letej kolouch, tak montáže jsou pro mě nutný zlo, žel jsem teď ve slabé chvilce "upsal ďáblu" hned tři ..dubová knihovna pak další dubová montáž a na závěr dubová velká kuchyně do staré kovárny.
A do toho asi 8 stolů a 3x tv stoly...a dalších cca 12 menších věcí jako konferenčáky apod.
A termín? Včera :-)

Myslim, že Tim si to nachystá, aby tam byl 2 dny sám :-)
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: kuchyně do rakouska

Příspěvek od Tim »

Ahojky,
radomile zatím jsem tam byl šestkrát s kolegou co u mne dělal koukal jsem kolik jsem mu platil hodin tak to bylo 28hod ale z toho čistý čas montáže o dvanáct hodin míň jelikož cesta tam hodinka a zpátky taky.Jezdili jsme až po třetí odpoledne když přišel kolega z práce .jo ale to jsme tam ještě osadili troje obložkový futra se dveřma.Jinak všechno jedu sám jak říkal werdio /jsem takovej vlk samotář a samorost /ale už nějak nemám sílu hlavně na to stěhování.Taky to tam nebylo moc jednoduchý zákazník má dva metry a dva metráky a tak zjistil,že se ze stany kuchyně se nevejde za bar a tak se přidělávali spodní a horní sk to je ta otevřená pod rampou na první fotce není ,takže rozebrat samo byla krátká i pracovní deska takže novou ,no ještě si pořád vymejšlí .výklopnou zásuvku jsem mu dodal přesně podle katalogu co si vybral ale ovej nebyla dle euro normy takže z německýho amazonu jsem objednal jinou za 42eček no docela mne školí...už co bylo komplikací s tím,že je výška pracovní desky 960mm/podstavec pod myčku .../zbývá ještě těsnicí lišta u obkladu až ho udělaj pokud si něco nevymyslí dál.
no werdi tak ty jsi se taky pěkně rozjel ale je to lepší než čumět do stropu taky toho mám nějak moc jak jsem už psal začínám stavět novou dílnu,k tomu sedum včelstev co začínaji blbnout atd..........

tim
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: kuchyně do rakouska

Příspěvek od JanB »

Tim píše: ...... je to lepší než čumět do stropu taky toho mám nějak moc jak jsem už psal začínám stavět novou dílnu,k tomu sedum včelstev co začínaji blbnout atd..........
tim
:D to je mi nějak povědomé - s výjimkou té nové dílny stejná diagnóza :D (i těch včelstev mám taky sedum)
stefanos689
Příspěvky: 123
Registrován: 19 pro 2013, 22:46
Bydliště: Lednice (okr. Breclav)

Re: kuchyně do rakouska

Příspěvek od stefanos689 »

Ja 15 a pristi rok snad 25. Ted jsem sundaval 2 plne medniky najednou a malem mi ruplo v zadech. Tak co kluci uz se vam vyrojily? :D
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: kuchyně do rakouska

Příspěvek od JanB »

Štěpán: Zatím se nevyrojily a ani med na točení ještě není. Minulý týden jsem přelarvoval a přitom kontroloval snůšku - ještě to nebylo zavíčkované a odstříkávalo z rámků. Holt tady na severu je vše trochu později než na Břeclavsku, vidím to pokaždé, když přijedu za mámou do Mor. Žižkova.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů