Pravidla pro přidání konktaktu

Abychom ještě více podpořili šikovné ruce, zde je místo pro kontakty na řemeslníky pracující s úctou k materiálu a řemeslu.
Odpovědět
Zuzana

Pravidla pro přidání konktaktu

Příspěvek od Zuzana »

Tato sekce vznikla proto, aby se lidé mohli navzájem kontaktovat a zviditelnit. Jde nám o podporu šikovných truhlářů, řezbářů, tesařů, kovářů atd. a lidí, kteří s úctou k materiálu používají své řemeslo a používají co nejvíce přírodní materiály apod.. Aby lidé zde mohli tyto výrobce najít a hned je zkontaktovat.
Můžete zde přidávat i zajímavé stránky o dřevě, "dřevařském řemesle" apod..
Nabízíme zde také prostor pro lidi, kteří zpracovávají např. ručně vlnu a jiné materiály.

Odkazy, které nebudou v souladu s myšlenkou těchto stránek (a budou např. nabízet průmyslově zpracovaný dřevotřískový nábytek), budou vymazány. Prosíme tedy o respektování základní myšlenky Cesty dřeva.

Přejeme vám, ať zde naleznete svého řemeslníka, či zákazníka.
Zuzana a Jan
Mauví
Příspěvky: 51
Registrován: 03 srp 2011, 22:13
Bydliště: Proseč 53944

Re: Pravidla pro přidání konktaktu

Příspěvek od Mauví »

dobrý večer
jsem tu nový a přemýšlel jsem jak o sobě dát nejlépe vědět.
zrovna jsem dostudoval Soš a sou Rybitví, Pardubice s nejlepším výsledkem ve třídě a největším zapálením a zájmem o obor TESAŘ. O oboru mám celkem přehled, informuji se a nadále vzdělávám. na Tento web jsem přišel náhodou a to pomocí videa na YT.com na kanálu - PEkne truhlarstvi. v rozsahu dvou týdnů jsem prošel oba weby ( dřevořezba.cz, CD), přečetl zdejší forum, prolezl google a o přírodní materiály, japonské nářadí se chci zajímat i nadále. doufám že mě do kolektivu přijmete bez problému a ihned mě neoznačíte za SPAMERA.

DĚKUJI - Mauví ;)
Zuzana

Re: Pravidla pro přidání konktaktu

Příspěvek od Zuzana »

Dobrý večer,
každý s nadšením i znalostmi v oboru, nebo i "jen" láskou ke dřevu je vítán!
Těšíme se na vaše příspěvky. :P
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti