SLAMÁK-nějaká fotečka a názor

Dřevo, hlína, sláma, konopí a další přírodní materiály používané v přírodní architektuře. Rady, stavby a ruce k dílu.
Odpovědět
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

SLAMÁK-nějaká fotečka a názor

Příspěvek od Roman »

Přikládám 2 fotečky-názorná ukázka jak to může vypadat,tohle je moje gusto.Dvoupatrový barák není problém,na druhé fotečce krásný moderní dizajn.Nemám bydlení a zbytečných 1,5 milonu na kontě,proto bych chtěl něco levného a funkčního postavit.Sláma mně celkem chytla-tedy za srdce. :lol:Ted jen pořešit 2 problémy-kde sehnat hranaté balíky a uškrtit pana Šitinu na stavebním úřadě Trutnov,tento pán se opravdu vyvedl-dejte blbci funkci. :oLidičky tady nejsou asi na tohle připravený.V Rakousku,Německu tam jsou někde jinde.Viděl jsem velikou sportovní halu ze slámy-mazec.Možná inspirace pro naši zkorumpovanou vládu.Jak řešit problémy z bydlením pro naše černé spoluobčany a nejen pro ně.Pro bezdomovce by se dalo za malé náklady,něco funkčního a estetického,určitě vybudovat. :P
Přílohy
1.jpg
1.jpg (62.66 KiB) Zobrazeno 27571 x
02.jpg
02.jpg (84.84 KiB) Zobrazeno 27569 x
Uživatelský avatar
Martin
Příspěvky: 396
Registrován: 16 bře 2009, 10:57
Bydliště: Trutnov

Re: SLAMÁK-nějaká fotečka a názor

Příspěvek od Martin »

Roman píše:Lidičky tady nejsou asi na tohle připravený.V Rakousku,Německu tam jsou někde jinde.Viděl jsem velikou sportovní halu ze slámy-mazec.Možná inspirace pro naši zkorumpovanou vládu.Jak řešit problémy z bydlením pro naše černé spoluobčany a nejen pro ně.Pro bezdomovce by se dalo za malé náklady,něco funkčního a estetického,určitě vybudovat. :P
Blázníš člověče :x to by pan Wieneberger a jiní jemu podobní přišli o svá plná koryta.O to přece v podnikání jde:přesvědčit zákazníka(nejlépe přes úředníka :twisted: ),že bez nás to přeci nemůže jít!!!A znovu můžu vřele doporučit dokument o Michaelu Reynoldsovi Garbage Warrior!
Morčez!
radomil
Příspěvky: 109
Registrován: 03 lis 2015, 17:47

Re: SLAMÁK-nějaká fotečka a názor

Příspěvek od radomil »

Romane, je to interiét toho samého exteriéru? Není, že ne? Vzaly mě za srdce ty kleštiny křížem - nikde jsem to dosud tak neviděl, vypadá to úžasně, jen není poznat, jak je potom vyřešený zvenku ten arkýř - zdá se mi, že musí nad ním být nějaké zvláštní úžlabí, že má stříšku v protisklonu.
... kdybych jááá byl truhlááářem a měl jeho pííílu ...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů