truhlářská literatura

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Odpovědět
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

truhlářská literatura

Příspěvek od Roman »

Scháním nějakou literaturu co se týče truhlařiny a výroby různých věciček.Ve formátu pdf,nebo naskenované.Tak kdyby někdo něco měl.Mám asi 4 cd z časáků Urob si sám,kdyby někdo měl třeba zájem.Jsou to rance co za ty knížky chtěj :evil: ,bohužel nekradu :?
r.a.c.e.k
Příspěvky: 60
Registrován: 24 srp 2010, 19:21

Re: truhlářská literatura

Příspěvek od r.a.c.e.k »

Ahoj, predevcirem jsem pohledal americky casopis v pdf American Woodworker. Az na par cisel je to kompletni. Nevim jestil muzu dat odkazy primo sem, kdyz tak napis mejl a poslu ti je. Vetsina je na rapidshare.

Jinak zdravim autory stranek, moc se me libi tematika, zacinam s truhlarenim ( az doprepstavuju dilnu/garaz ). Po procteni diskuzi a okouknuti naradi ma clovek cukani, zbavit se tech vsech maflu, el. hobliku, vubec el. naradi a kopit kvalitni rucni vercajk :)
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: truhlářská literatura

Příspěvek od Roman »

Čauky.Já taky nejsem truhlář,ale pomalinku taky vybavuju dílnu.Pošli kdyžtak odkaz na mejl-Sapak@seznam.cz.Mám jen připojení přez mobil,takže to budu muset někde stáhnout.
Enzo
Příspěvky: 2
Registrován: 03 zář 2020, 08:51

Re: truhlářská literatura

Příspěvek od Enzo »

Byť je to přes 10 let staré vlákno, rád bych zde uvedl informaci, že na serveru uloz.to jsou nahrány elektronické učebnice pro I. a II. ročník střední školy obor Truhlář - Truhlář 1 a Truhlář 2. Pro odborníky zde to asi nebude, ale pro nás co bychom s tím chtěli začít je to myslím vhodné. :) Pozor je to docela velké na objem dat 790 MB a 369 MB. Soubory se jmenují Truhlář-1.pdf a Truhlář-2.pdf Učebnice jsou z roku 2015, takže ty informace by měly být celkem aktuální.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 8 hostů