Masivní kuchyňská pracovní deska-DB?

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Odpovědět
pipa
Příspěvky: 3
Registrován: 22 zář 2010, 06:54

Masivní kuchyňská pracovní deska-DB?

Příspěvek od pipa »

Ahoj všem, co si myslíte o použití dubové spárovky na kuchyňskou pracovní desku? Dostal se mi do rukou takový návrh zpracovaný architektem a nejsem o tom zrovna přesvědčený...pro upřesnění, jde o běžného (a poměrně náročného) zákazníka, ne o někoho, kdo cíleně vyhledává použití dřeva.
Vencál
Příspěvky: 19
Registrován: 20 říj 2009, 13:07
Bydliště: Brno

Re: Masivní kuchyňská pracovní deska-DB?

Příspěvek od Vencál »

asi nejsem úplně nejpovolanější, ale na fóru knife.cz se řešilo používání dubových prkýnek na krájení a hodně lidí to tam nedoporučovalo. Z dubu se prý uvolňuje nějaká tříslovina, která dokáže potraviny znehodnotit. Já jsem měl desku s bukové spárovky a to byla paráda, ale tomu zákazníkovi asi jde konkrétně o ted dub, což bych se mu asi snažil rozmluvit.
tomas0712
Příspěvky: 15
Registrován: 08 lis 2010, 12:00

Re: Masivní kuchyňská pracovní deska-DB?

Příspěvek od tomas0712 »

dubová tříslovina má svíravou chuť (někdo ji má rád u vín typu "barrique", já ji moc nemusím), takže to vadí u věcí, které přicházejí do přímého kontaktu s potravinama - obvykle se to zmiňuje u soustružených výrobků, jako lžičky, vařečky, nebo "honey dipper" - velmi populární v UK, ani nevím jak se to řekne správně česky - prostě nabírátko na med :)
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Masivní kuchyňská pracovní deska-DB?

Příspěvek od Petr »

ahoj pipo,
ja bych dubovou sparovku jako pracovni desku nedoporucoval, prave z duvodu tech trislovin a zabarvovani pri styku s vodou - dubove drevo vlivem pusobeni trislovin cerna. Staci kdyz pracuju par hodin s dubem a poti se mi ruce tak mam vecer cerne prsty, ktere nejdou umyt nekolik dni. ;) Vsak to asi kazdy kdo s dubem pracuje znate. :mrgreen: Otazkou je taky zvolena povrchova uprava jestli na olej, nebo vrstva laku. Olej je prijemnejsi a lehce obnovitelny povrch. Lak zase uzavre povrch dreva, takze by se dal pouzit i na pracovni desku, ale potom jde na tom videt kazdy skrabanec a nemuzes na ni treba krajet nozem atd..
Pokud zakaznik nevyzaduje primo dub, navrhl bych mu buk, popr. jine tvrde uslechtile drevo, krasny je javor, orech, popr. nejaka exotika
ピーター 大工
pipa
Příspěvky: 3
Registrován: 22 zář 2010, 06:54

Re: Masivní kuchyňská pracovní deska-DB?

Příspěvek od pipa »

Dík za reakce. Pokud jde o povrchovou úpravu, uvažoval jsem pouze o oleji, lak mě ani nenapadl.
V práci, kde dělám (mimochodem Petrova mateřská firma :) zdraví tě spolužáci, ukazoval jsem jim tvoje domovské stránky) vyrábíme kuchyně, ale masivní pracovní deska se dává výjimečně, a to vlastně výhradně buk s olejem.
Dub se tuším taky dělal, ale to jsou pak většinou dyzajnovky, kde se s normální prací moc nepočítá.

Pokud jde o třísloviny, myslím, že to by zas takový problém nemusel být, většinou se pracuje na nějaké podložce (prkýnku) málokdo třeba porcuje maso přímo na desce...ale i struktura dubu mi přijde méně vhodná než třeba buku.
Jenda
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2009, 16:27

Re: Masivní kuchyňská pracovní deska-DB?

Příspěvek od Jenda »

Ahoj,

třísloviny v dubu barví jen při styku se železem A vodou. Ne vodou, nebo potravinami samotnými. A to ještě pokud je bez bez povrchové úpravy.
Používal jsem dub na desku v kuchyni a natřená kvalitním olejem (osmo) je trvanlivá a žádné zabarvení se neobjevilo.

Ukazka: http://www.alternativnitruhlarstvi.cz/f ... php?id=327
(po kliknutí na obrázek se objeví další části kuchyňského nábytku také z dubu)

Přeji hodně úspěchů.
Jenda
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 10 hostů