Pálení dřeva při řezu

Vše co se týká truhlářského řemesla.
juros1
Příspěvky: 16
Registrován: 12 črc 2021, 22:18

Re: Pálení dřeva při řezu

Příspěvek od juros1 »

Chapem tvoj pristup a drzim palce, snad to bude tak ako u mna, sice to trvalo dlhsie ale vyriesene k spokojnosti. Kludne napis ked budes mat nieco nove.
jbubik
Příspěvky: 158
Registrován: 22 dub 2020, 18:56

Re: Pálení dřeva při řezu

Příspěvek od jbubik »

ivoch píše: 20 zář 2022, 10:40 No já upozorňoval servisáka, že to může být tím, že motor může jet pouze na dvě fáze, respektive, že někde může být špatně utažen kontakt. Prý ne, tím to být nemůže. Nechápu, proč si to myslí, ale je to jejich boj. Jsem zvědavý, s čím přijdou z Felderu. Ale jsem rád, že i servisák řekl, že se pila chvěje a že to není normální. Aj bych si změřil na jednotlivých fázích proudový odběr na svorkovnici motoru. Mám klešťák, ale říkám si, že když je to v záruce, tak ať se snaží firma.
Po měsící se hlásím s otázkou, co kluci od Felderů vymysleli (pokud už něco vymysleli)? Dík
ivoch
Příspěvky: 196
Registrován: 20 srp 2018, 10:11

Re: Pálení dřeva při řezu

Příspěvek od ivoch »

Aktuální stav - dneska jim končí 30 denní lhůta pro vyřízení reklamace - zítra odstupuji od kupní smlouvy pro nevyřízení reklamace v zákonné lhůtě. Uvidíme, co se bude dít dále :-)
jardako
Příspěvky: 349
Registrován: 08 dub 2020, 06:20

Re: Pálení dřeva při řezu

Příspěvek od jardako »

ivoch píše: 20 říj 2022, 11:02 zítra odstupuji od kupní smlouvy pro nevyřízení reklamace v zákonné lhůtě.
To zní divoce :-) Tak jsem zvědav, jak to dopadne.
Bazik
Příspěvky: 95
Registrován: 24 bře 2017, 08:18

Re: Pálení dřeva při řezu

Příspěvek od Bazik »

Mne Felder v patek v Kromerizi na výstavě přesvědčoval jak rychlý a kvalitní servis mají. Měl jsi jim tam tu pilu dovézt😃👍
ivoch
Příspěvky: 196
Registrován: 20 srp 2018, 10:11

Re: Pálení dřeva při řezu

Příspěvek od ivoch »

Jééé - já tam byl ve čtvrtek. No měli tam nádherný věci. Nechal jsem si nacenit ještě pásovou pilu a brusku.

Jinak jsem zvědavý, co teď bude následovat, co vymyslí. Poslal jsem jim to e-mailem přímo do Rakous. Jestli se do středy neozvou, pošlu jim ještě doporučený dopis.
jbubik
Příspěvky: 158
Registrován: 22 dub 2020, 18:56

Re: Pálení dřeva při řezu

Příspěvek od jbubik »

ivoch píše: 20 říj 2022, 11:02 Aktuální stav - dneska jim končí 30 denní lhůta pro vyřízení reklamace - zítra odstupuji od kupní smlouvy pro nevyřízení reklamace v zákonné lhůtě. Uvidíme, co se bude dít dále :-)
Hele, a probíral jste to se svým obchodníkem? Já jen že když jsem kdykoliv něco u Felderů řešil, tak to byla nejrychlejší a nejlepší cesta.
A pokud by to k ničemu nevedlo, napište paní Vystydové na centrálu, pomůže
ivoch
Příspěvky: 196
Registrován: 20 srp 2018, 10:11

Re: Pálení dřeva při řezu

Příspěvek od ivoch »

Neprobíral. Ono ani není co. Jednou jsou nastavený nějaký pravidla, tak se mají dodržovat. Taky bych je neukecal, aby mi poslali stroj bez zaplacení. Zaslat novou hřídel nebo motor zase není takový problém, aby vyzkoušeli, čím to je.
jbubik
Příspěvky: 158
Registrován: 22 dub 2020, 18:56

Re: Pálení dřeva při řezu

Příspěvek od jbubik »

ivoch píše: 23 říj 2022, 06:32 Neprobíral. Ono ani není co. Jednou jsou nastavený nějaký pravidla, tak se mají dodržovat.
No, Vaše věc. Já bych se tedy sporu s Felderem vedeném v Rakousku před rakouským soudem účastnit nechtěl.
Ne, to není o pokorné submisivitě, jen vycházím z toho, že obchodník Vás má na starost, pobral za prodanou mašinu provizi a má eminentnější zájem na tom, abyste byl v pohodě, než servisak lítající po celé republice. A hlavně moje zkušenosti jsou takové, že můj obchodník všechno řeší rychle a k mé spokojenosti
ivoch
Příspěvky: 196
Registrován: 20 srp 2018, 10:11

Re: Pálení dřeva při řezu

Příspěvek od ivoch »

No ve smlouvě je, že se řídí českým právem a rozhodují české soudy. Ale ono ani není co řešit - prostě musí vyřešit reklamaci do 30 dnů. S obchoďákem jsem nadmíru spokojen. Je to pohodový člověk, ale tohle s ním nesouvisí. Je to o laxnosti servisu, tedy o Rakušácích. Oni ve finále rozhodují o reklamaci. Servisák tady v ČR sám řekl, že to posílá do Rakouska, aby rozhodli co s tím. Já za stroj zaplatil jako za nový a opravdu chci, aby fungoval tak, jak má a aby se dodržely nastavené lhůty. Já se s nimi chci domluvit. Ať mi dodají nový kus nebo si připlatím na lepší stroj. To jim i řeknu. Ať udělají nějakou nabídku. Nezanevřel jsem na ně. A obchoďák si přijde na své. On tuhle šlamastiku nezavinil a jak říkám - u Felderu chci zůstat. Na výstavě v Km jsem si u toho obchďáka nechal nacenit další stroje od Hammeru a asi je koupím.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů