Rozbité fórum - jak se přihlásit

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od Hans »

Ono to teď pár dní nešlo myslím nikomu. Pokrok vidět je - dali pryč ten drek přecpanej skriptama a u to zase běží plynule. Aspoň teda mně :-)

Ale upřímně - kolik věcí jste si tu v obchodě koupil? Já toho dost nakupoval před léty, ale to bylo ještě od předchozí majitelky. Teď už mam nakoupíno, tak sem chodím jen zdarma klábosit. A co je zadarmo, to je bez záruky, no.


Hans
ivoch
Příspěvky: 196
Registrován: 20 srp 2018, 10:11

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od ivoch »

Loni jsem koupil dost hipstéru. Další plánuji - nedávno jsem zakoupil ruční hoblík a bude třeba je brousit. Ale je pravdou, že tady velký obraty nedělám. Tak snad jim to už pojede ku spokojenosti náš všech,
jardako
Příspěvky: 349
Registrován: 08 dub 2020, 06:20

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od jardako »

Já pár dní zkoušel lézt na starou adresu https://www.cestadreva.cz/diskuse/, která je teď zaseklá, než jsem to zkusil přes tu základní stránku ... třeba jsou tak zaseklí i jiní lidé, admine, nechcete přidat přesměrování z původní adresy na novou?

Jinak, taky tu nedělám megaobraty, ale něco jsem koupil a něco ještě koupím, to fórum jako reklama funguje ....
ivoch
Příspěvky: 196
Registrován: 20 srp 2018, 10:11

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od ivoch »

No jo - chodil jsem na starou adresu, protože ji mám v záložkách. Až teď, co jsi mě na to upozornil, jsem si všimnul, že je nová adresa. Redirect by fakt pomohl :-) Já měl nervy celý týden. To bylo nadávek!
VojtaJ
Příspěvky: 9
Registrován: 18 lis 2019, 14:53

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od VojtaJ »

Všem se omlouvám, redirect možný bohužel není, protože to půjde zpět na tu adresu, ale až se to opraví, což by mělo nastat hned v příštím týdnu. Alespoň tak jsem ujišťován, tak uvidíme. Dnes ještě upravím i přihlášení prozatimně, aby to šlo tak jako původně, jen přes fórum. Snad se s tím popereme k funkčnosti pro všechny co nejdříve.

Děkuji za pevné nervy.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 80 hostů