Rozbité fórum - jak se přihlásit

Vše co se týká truhlářského řemesla.
jardako
Příspěvky: 349
Registrován: 08 dub 2020, 06:20

Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od jardako »

Ahoj, asi jste všichni zaregistrovali, že tyhle stránky jsou docela rozbité a je problém přihlásit se na fórum. Správci jsou asi truhláři a ne ajťáci :-)

Přišel jsem na docela spolehlivý způsob jak se i tak přihlásit (aspoň mně to funguje), třeba to někomu pomůže.

Pokud jste v takovém tom zacykleném módu, kdy se to pořád do kola reloaduje, je potřeba vlézt na základní stránku www.cestadreva.cz a tam se ODHLÁSIT od účtu. (vpravo nahoře kliknout na "Můj účet" a pak veprostřed okna "Odhlásit").

Následně vlézt na fórum a přihlásit se. Hodí vás to na tu úvodní stránku na jiný přihlašovací dialog. Pro ten potřebujete JINÝ účet než do diskuse. Vytvořte si nějaký cvičný. Až se přihlásíte do tohoto jiného účtu, mělo by pak fungovat fórum, kde zůstanete přihlášeni s diskusním účtem. Možná bude potřeba kliknout vícekrát na link "Diskuse" a nebo zadat tu adresu ručně, aby byla celá stránka ok, ale zafunguje to.

Pak vám fórum bude fungovat až do té doby, než vám expiruje přihlášení. V tu chvíli bude potřeba postup zopakovat (tj. nejdříve se na základní stránce odhlásit od toho cvičného účtu).

Pokud máte někdo jednodušší postup, dejte vědět. A pokud jsem to nevysvětlil moc jasně, dejte taky vědět.

A vy, "Cesto dřeva", nechcete si to spravit? Tohle fórum je moc fajn a je škoda, že je takto rozbité a ledaskdo třeba kvůli tomu nepřispívá.
witt
Příspěvky: 240
Registrován: 19 dub 2020, 12:18

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od witt »

Párkrát už jsem měl pocit, že jsem na ten fígl přišel, ale druhý den už je vše zase jinak. Mně to vlastně blbne od samého počátku.
Kdysi už jsem jim i psal a trochu mě překvapilo, že místo nápravy, mi poradili nějakou obdobnou obezličku :D
Jenda_T
Příspěvky: 31
Registrován: 23 čer 2019, 19:47
Bydliště: Brno venkov (východ)

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od Jenda_T »

jenom poznatek, mě to už nějakou dobu jede bez problémů. Používám Operu. žádné kličky jsem nedělal, tak nevím proč to funguje. Ikdyž jedna možnost tu je, protože řeším na netu moc věcí, tak mám otevřeno...cca 65 záložek... z toho dvě jsou z místního online obchodu, ve kterém jsem přihlášen tak jak jsem zde přihlášen. Jestli náhodou to nemá vliv... nevím, zkoušet se mi to nechce, že bych je zavřel, jsem rád že mi to jede.
Jinak dle mého by bylo řešení "odtrhnout" diskusi od stránek - tzn zrušit celkově tu aktivní část webu nad diskusí. Nechat tam třeba jen baner.
Chápu, že pak není přímý vstup do nabídky.
jardako
Příspěvky: 349
Registrován: 08 dub 2020, 06:20

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od jardako »

Zkusil jsem Operu (na Macu) a rozbité je to stejně.

Úplně z rychlíku jsem se kouknul na zdroják téhle webové stránky. Občas tam je url cestadreva.cz/diskuse a občas cestadreva.cz/diskuze

Cesto dřeva, možná kdybyste sjednotili toto, byl by to první krok ke spravení???
Jenda_T
Příspěvky: 31
Registrován: 23 čer 2019, 19:47
Bydliště: Brno venkov (východ)

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od Jenda_T »

i s těma dvěma záložkama navíc? :-D
jardako
Příspěvky: 349
Registrován: 08 dub 2020, 06:20

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od jardako »

jardako píše: 10 pro 2020, 12:01 Pokud jste v takovém tom zacykleném módu, kdy se to pořád do kola reloaduje, je potřeba vlézt na základní stránku www.cestadreva.cz a tam se ODHLÁSIT od účtu. (vpravo nahoře kliknout na "Můj účet" a pak veprostřed okna "Odhlásit").
Správce tohoto webu je neskutečně vynalézavý a snaží se překazit jakýkoliv pokus o obejití jeho nefunkčnosti. Výše uvedený krok v mém postupu mi teď normálně nefunguje, protože když najedu myší na link "Odhlásit se", vyskočí podivný popup s nabídkou produktů a odhlásit se nejde! Ale naštěstí i na toto je trik ... stačí stránku opravdu hodně zvětšit, pak se trochu přeskládá a na ten link už kliknout jde. A nebo si uložit to odhlašovací URL a lézt rovnou na něj.
mpis
Příspěvky: 58
Registrován: 07 úno 2017, 16:51

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od mpis »

Je to marný, je to marný, je to marný.
Před vánocemi jsem si vyměnil pár mailů přímo s majitelem "Cesty dřeva".
Ujišťoval mně, že o problému ví a že na tom pracují.
Napsal jsem mu ještě v čem by mohla být příčina, to ale rezolutně odmítl.
A jak vidět, stránky už jsou neskutečně domršené a náprava v nedohlednu.
Pokud to nedá skutečnému odborníkovi, tak se asi nedočkáme.
VojtaJ
Příspěvky: 9
Registrován: 18 lis 2019, 14:53

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od VojtaJ »

Ano, na nápravě se skutečně pracuje. Profíci mají web již několik týdnů. Bohužel chyba neovlivňuje všechny a blbě se hledá její příčina, když se nám nedaří chybu zopakovat. Před Vánoční dovolenou však vysvitl plamínek naděje a tak věřím, že se do konce ledna dočkáme funkčního fóra.

Děkuji všem za ohromnou dávku trpělivosti.
Dovla
Příspěvky: 64
Registrován: 21 dub 2020, 06:20

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od Dovla »

Tak som to skúsil urobiť asi tak ako napísal jardako a nejako sa mi to podarilo. Dúfam, že to nezabudnem ako som to robil a zapamatám si tie heslá.
Inak zdá sa mi že v poslednej dobe sa to nejako hemží s tými problémami prihlasovaniami na rôzne stránky. Mám aj problém prihlásiť sa do súkromného mailu na serveri azet.sk Tiež to tak nejako robím "pokútnym spôsobom". Uź som aj mal podozrenie, že ma niekto hackol. Inak toto je dobré fórum, bolo by škoda ak by sa to seklo.Už som zažil pár podobných diskusných serverov, kde sa nablili roboti, až to musel admin totálne zablokovať a zrušiť celé diskusné fórum. Dúfam že sa to tu nestane. Držím palce adminovi, aby to čo najskorej ošetril.

Vlado
ivoch
Příspěvky: 196
Registrován: 20 srp 2018, 10:11

Re: Rozbité fórum - jak se přihlásit

Příspěvek od ivoch »

Vyřeší už majitel domény a webových stránek konečně přihlášení? Tohle není normální. Teď jsem se přihlásil po týdnu a to ještě s obtížemi. Není přeci normální to takhle dlouho řešit!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 98 hostů