Knihy se schématy a postupy k konstrukci nabytku...

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Odpovědět
haxan
Příspěvky: 1
Registrován: 08 bře 2020, 23:58

Knihy se schématy a postupy k konstrukci nabytku...

Příspěvek od haxan »

Dobrý den,

potřeboval bych nějaký typ na na knihu/knihy, která obsahuje nákresy a postupy pro výrobu nábytku - konkrétně bych si chtěl udělat příborník a dva menší kabinety. S přítelkyní máme malý byt relativně atypických rozměrů a snažíme se využít každé místo co jde a právě k jedné zdi by jsme dali příborník, ale všechny (staré i nové) co jsem našel mají rozměry, které jsou buď málo nebo moc (co se týče sířky a výšky).
Sanžil jsem se najít něco na internetu, ale moc tu toho není tak jsem se rozhodl obrátit k starému dobrému fyzickému médiu, ale nevím kde začít. Máte nějaký dobrý typ? Klidně i v angličtině nebo němčině.

Což mě vede k druhé otázce... je v Praze nějaká truhlářská dílna, která pronajímá svoje prostory ve stylu "workspace" nebo "makerspace"? Nejsem sice profesionál, ale nějáké zkušenosti už mám (plus "zatím" teorietické znalosti ze studia a sledování všemožných videií) a potřeboval bych to někde realizovat:) ...nějáká místa jsem už našel, ale jsou to spíš orientovány na CNC, 3D tiskárny a na jiné současné a moderní technologické postupy a inovace. Mají sice nějaké truhlářské vybavení, ale dost tam toho chybí (aspoň z toho co bych potřeboval).

Děkuji,
D.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů