Pásova píla

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Odpovědět
sekvoja
Příspěvky: 46
Registrován: 14 kvě 2017, 08:07

Pásova píla

Příspěvek od sekvoja »

Ahojte všetci ,
riešim pásovú pílu - mám vysnívanú pásovku HAMMER 3800 , ale zatiaľ len snívam.
Teraz sa objavili na BAZOŠI stroje pre stolárov značky RECORD POWER.
Zaujala ma ich píla RECORD POWER BS 400 Premium...doteraz som o tejto značke nepočul.
Máte niekto reálnu skúsenosť s touto pásovkou , alebo značkou RECORD POWER ?
Ďakujem Vám za info.
Roman
Bazik
Příspěvky: 95
Registrován: 24 bře 2017, 08:18

Re: Pásova píla

Příspěvek od Bazik »

Ze servisu od Feldra (Hammer) mi jde mráz po zádech, s jejich obchoďákama i technikama je hrozná domluva, pokud u nich člověk asi neutratí víc jak mega,tak nemáš nárok na slušný přístup.
3/4 dílny mám vybavenou značkou JET a jsem spokojený, pásovku od nich ještě nemám, ale viděl jsem že budou mít nový model JWBS-15 po kterém nějakou dobu pokukuju na US fórech a vypadá to velice slušně a robustně, cenu pro čr ale zatím neznám.

Power record - je toho plný ebay, všechny jejich stroje vypadají na chlup stejné jako Bernardo, takže si obrázek můžeš udělat sám :)
sekvoja
Příspěvky: 46
Registrován: 14 kvě 2017, 08:07

Re: Pásova píla

Příspěvek od sekvoja »

Od Hammera mám 4kombináciu C3-31 a na komunikáciu si sťažovat nemôžem - je to o luďoch.
Od JET som zobral stolovú vŕtačku JDP 15 a za cca 2mesačné používanie plná spokojnosť.
Nebál by som sa ísť aj do pásovky od JET ale tá cene bude asi mimo moje možnosti.
Na US stránkach vidím cenu okolo 1700 dolárov :o , ani tá JET JWBS 14 nevyzerá zle ,ale prerezať na výšku len 200mm je dosť málo.
Bazik
Příspěvky: 95
Registrován: 24 bře 2017, 08:18

Re: Pásova píla

Příspěvek od Bazik »

Tak to už je jen otázka požadavků, jedině vzít větší model. Pro mě je 200mm dostačujících. Myslím si, že ale cena Hammera nebude o nic příznivější, né-li vyšší.
sekvoja
Příspěvky: 46
Registrován: 14 kvě 2017, 08:07

Re: Pásova píla

Příspěvek od sekvoja »

Od Hammera som dostal celkom lákavú ponuku na výstavný ks tak preto zvažujem túto možnosť.
Je na trhu ešte dáka značka ktorú som prehliadol a stála by za to ?
Musí prerezať aspoň 300 mm na výšku.
Ako tak pozerám na tú ponuku Hammer píly tak asi v tejto cene nič lepšie nenájdem....rád by som sa zmestil tak do 1200-1300 €
Bazik
Příspěvky: 95
Registrován: 24 bře 2017, 08:18

Re: Pásova píla

Příspěvek od Bazik »

Tak pokud máš nabídku na Hammer za 1200 EUR, tak asi není co řešit. V této ceně asi moc lepšího nic s těmito parametry nenajdeš.
sekvoja
Příspěvky: 46
Registrován: 14 kvě 2017, 08:07

Re: Pásova píla

Příspěvek od sekvoja »

Prikladám dnešnú odpoveď od IGM - možno niekoho bude zaujímať.
- Začátkem února by do prodeje měli přijít dva nové modely a to JET JWBS-15T a JWBS-18QT. Jde o konstrukčně mnohem masivnější pily s řadou inovací pro pohodlnější a přesnější práci.
Cena modelu JWBS-15T bude přibližně o třetinu až polovinu dražší než model JWBS-14. Přesné ceny však zatím nejsou stanovené.
Bazik
Příspěvky: 95
Registrován: 24 bře 2017, 08:18

Re: Pásova píla

Příspěvek od Bazik »

Takže beres JETku? Pokud ano, budu rad za jakoukoli zpětnou vazbu. S vyšší cenou tak nějak počítám, jen cekam na ofiko cenu kterou mi nabídnout( po těch mych odberech se snad trosku odvazou)a chci si ji jet ještě vyzkoušet az bude ta 15 v prodeji. Co sem se dočetl na zahraničních fórech tak by to měla být hodně slušná a přesná pila. Samozřejmě s kvalitníma pasama, origo asi nebude stát za nic
sekvoja
Příspěvky: 46
Registrován: 14 kvě 2017, 08:07

Re: Pásova píla

Příspěvek od sekvoja »

Minimálne si na ňu počkám , ale bojim sa tej ceny ktorá bude dosť vzdialená mojim predstavám.
Trošku som aj ja pogooglil a vyzerá to na zaujímavú pílu.
Nooo stálo by za zváženie spojiť naše objednávky a určite bude cena pri dvoch pílach ešte lepšia.
:roll:
sekvoja
Příspěvky: 46
Registrován: 14 kvě 2017, 08:07

Re: Pásova píla

Příspěvek od sekvoja »

Tak a máme tu cenu - len ten technický popis dáko nesedí - ten je ku 14
https://www.igm.sk/jet-jwbs-15-pasova-pila/
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 10 hostů