Výběrovka na ztužidla

Vše co se týká truhlářského řemesla.
miru01
Příspěvky: 339
Registrován: 31 říj 2013, 12:05
Bydliště: Tábor

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od miru01 »

Ahoj, ty modré s nýtem se stále vyrábějí, řekl bych, že jste koupili levnější svařenou kopii, je to stejný výrobce jako ten co nabízí ty šrouby k hoblicím v inzerci, jen se k vám propašoval přes jiného obchodníka/eshop, teda alespoň myslím. A když je otlačený nýt, tak jestli není lepší dát nový, než to zavařit. Každopádně dobře jsi jim to tam vytmavil.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od werdio »

na ty z UniMaxu jjsem taky koukal, než jsem dal zelenou Bessey, nezdaj se až tak nepoužitelně..
Kaufi
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2016, 06:54

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od Kaufi »

Zdravím, cca rok mám doma modre svěrky od Metalkovu Moravske Budějovice, na par mistech se trochu odlupuje barva, ale jinak v pohodě. Na rychle přichyceni mám plasťaky IRWIN, ty mam asi 3 měsíce, tak jsem zvědav.
miru01
Příspěvky: 339
Registrován: 31 říj 2013, 12:05
Bydliště: Tábor

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od miru01 »

Ty od metalkovu mám taky už pár let a fungujou bez problémů a drží a za jednu bessey mám 2 modré, takže pro mé použití rozumná ekonomická volba; plasťáky jsem měl z lidlu, byly šikovné na použití lehké, ale po čase se ulomila plastová rukojeť a zatím jsem nanašel odvahu koupit nějaké další plastové značkové, ale hodně lidí je používá tak asi fungují.
Kaufi
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2016, 06:54

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od Kaufi »

Ty IRWINy jsem okoukal tady
https://m.youtube.com/watch?v=XpqWxGJyRA0
Jako pravda jsou dražší, ale když dělám sám tak jsou k nezaplaceni. Z Lidlu jsem měl taky, po měsíci jsem je vyhodil. Řekl bych, že lepši dát do toho víc peněz se vyplatí.
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od mari_001 »

Tady jsem natočil video o svěrkách, je tam i o tech irwinech;)
https://www.youtube.com/watch?v=YCHe62QeSSc
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
kiwi
Příspěvky: 106
Registrován: 01 úno 2010, 16:11

Re: Výběrovka na ztužidla

Příspěvek od kiwi »

Ty Irwiny můžu jednoznačně doporučit. Mají velkou sílu i jednoduchou manipulaci.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 hostů