Dřevěný nákližek na lamino

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Odpovědět
miru01
Příspěvky: 339
Registrován: 31 říj 2013, 12:05
Bydliště: Tábor

Dřevěný nákližek na lamino

Příspěvek od miru01 »

Ahoj, chtěl bych udělat takovou policovou sestavu do verandy a na čela jsem si vymyslel dřevěné nákližky, kombinujete takto někdo lamino s dřevěnou hranou?

Mám doma pár takových panelů, jsou ale továrně vyrobené, jde mi zejména o to jak začistit hranu abych neokousal tu folii a trochu to vypadalo.
hylopetes
Příspěvky: 221
Registrován: 23 čer 2014, 11:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevěný nákližek na lamino

Příspěvek od hylopetes »

Co mam odkoukano z YT, vetsinou to delaji orezavaci frezou.
chavo
Příspěvky: 65
Registrován: 10 pro 2013, 15:34

Re: Dřevěný nákližek na lamino

Příspěvek od chavo »

Ahoj. V praci som to kedysi robil tak ze nalakovany naglejok som pripevnil bud na cudzie pero alebo na koliky k dielcu z laminovanej drevotriesky. To znamena ze naglejok mal uz konecne rozmery. Nic sa po nalepeni nefrezovalo. Ked sme pouzivali dyhovanu drevotriesku tak sme nalepili naglejok ktory mal hrubku o par desatin vacsiu ako dielec a potom sme to prebrusili na pasovke. Tvar naglejku sa mohol dorobit aj po nalepeni. Striekali sme to ked bol cely dielec hotovy.
miru01
Příspěvky: 339
Registrován: 31 říj 2013, 12:05
Bydliště: Tábor

Re: Dřevěný nákližek na lamino

Příspěvek od miru01 »

Ano, co takhle koukám na YT, tak je většinou dávají na překližku a přejedou frézou s kopírovacím ložiskem, pravda ty desky co mám doma jsou také dýhované, asi vymýšlím blbosti dát to na lamino, které nejde přebrousit. Zkusím tam napasovat hotový nalakovaný nákližek, díky.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů