Hranová bruska - sleva
-
jardako
- Příspěvky: 372
- Registrován: 08 dub 2020, 06:20
Hranová bruska - sleva
Ahoj , Felder má slevy na hranové brusky.
Hrany brousím ruční hranovou bruskou Festool ... byl by toto velký upgrade? Pokud jo, kterou byste brali?
https://www.felder-group.com/cs-cz/shop ... 0-sp614772
https://www.felder-group.com/cs-cz/shop ... 0-sp614764
Hrany brousím ruční hranovou bruskou Festool ... byl by toto velký upgrade? Pokud jo, kterou byste brali?
https://www.felder-group.com/cs-cz/shop ... 0-sp614772
https://www.felder-group.com/cs-cz/shop ... 0-sp614764
-
mpis
- Příspěvky: 63
- Registrován: 07 úno 2017, 16:51
Re: Hranová bruska - sleva
Ahoj,
od Festoolu mám dost věcí, ale ruční hranovou brusku od nich bych si určitě nekoupil.
Používám vlastnoručně vyrobenou pásovou brusku. Na hrany ideální.
Kdybych si měl vybrat z těch dvou, tak bych si určitě vybral tu HS 950.
Má náklon pásu 0-90° oproti 45-90 u té druhé. A celkově působí solidně.
od Festoolu mám dost věcí, ale ruční hranovou brusku od nich bych si určitě nekoupil.
Používám vlastnoručně vyrobenou pásovou brusku. Na hrany ideální.
Kdybych si měl vybrat z těch dvou, tak bych si určitě vybral tu HS 950.
Má náklon pásu 0-90° oproti 45-90 u té druhé. A celkově působí solidně.
-
jardako
- Příspěvky: 372
- Registrován: 08 dub 2020, 06:20
Re: Hranová bruska - sleva
Díky ... kouknul jsme na toto video a docela mne to nalákalo:
https://www.youtube.com/watch?v=fhsxQG9FbnE
Akorát na ni už nemám místo ... i tak přemýšlím, jestli ji přece jen nekoupit, i když spíše odolám ...
https://www.youtube.com/watch?v=fhsxQG9FbnE
Akorát na ni už nemám místo ... i tak přemýšlím, jestli ji přece jen nekoupit, i když spíše odolám ...
-
kreng
- Příspěvky: 16
- Registrován: 29 led 2018, 06:44
Re: Hranová bruska - sleva
Tú 950 mám,úplná spokojnosť.A zas toľko miesta nezaberá.
-
jardako
- Příspěvky: 372
- Registrován: 08 dub 2020, 06:20
-
mpis
- Příspěvky: 63
- Registrován: 07 úno 2017, 16:51
Re: Hranová bruska - sleva
Taky mně to silně nahlodalo. Do večera máme nad čím mudrovat.
Brzdí mně jen "svědomí", letos jsem už utratil hodně (Hammer B3 perform, Maffel kolíkovačka, ...).
Ale zase, když vidím kam se řítí hodnota peněz....
Brzdí mně jen "svědomí", letos jsem už utratil hodně (Hammer B3 perform, Maffel kolíkovačka, ...).
Ale zase, když vidím kam se řítí hodnota peněz....
-
jardako
- Příspěvky: 372
- Registrován: 08 dub 2020, 06:20
Re: Hranová bruska - sleva
Tak jsem neodolal a mám ji. Měl bych dva dotazy:
A jaký byste doporučili kvalitní, ale přijatelně drahý brusný papír? Felder má ceny kolem 700Kč, tady je třeba něco za 170Kč:
https://eshop.abrasiv.cz/brusny-pas-pap ... 0x2515-p60
Rád bych našel něco, co má dobrý poměr cena/výkon ...
Při té oscilaci nahoru dolů ten brusný pás docela prokluzuje, hýbe se v tom směru výrazně méně než motor. Je to normální? Napnul jsem to více, ale nepomohlo. Možná je to dané konstrukcí, tj. tím, že ten levý válec je statický?
A jaký byste doporučili kvalitní, ale přijatelně drahý brusný papír? Felder má ceny kolem 700Kč, tady je třeba něco za 170Kč:
https://eshop.abrasiv.cz/brusny-pas-pap ... 0x2515-p60
Rád bych našel něco, co má dobrý poměr cena/výkon ...
-
kreng
- Příspěvky: 16
- Registrován: 29 led 2018, 06:44
Re: Hranová bruska - sleva
Prešmykovanie som si nevšimol,a pásy používam Sia rad 2920 na tkanine a cena je okolo 10€.Zlepia ich na mieru v Alca.cz
-
mpis
- Příspěvky: 63
- Registrován: 07 úno 2017, 16:51
Re: Hranová bruska - sleva
Mám dobrou zkušenost s firmou https://eshop.brusivo.eu/pasy-na-drevo# ... h-15-673=1.jardako píše: ↑03 led 2025, 14:46 Tak jsem neodolal a mám ji. Měl bych dva dotazy:
A jaký byste doporučili kvalitní, ale přijatelně drahý brusný papír? Felder má ceny kolem 700Kč, tady je třeba něco za 170Kč:
https://eshop.abrasiv.cz/brusny-pas-pap ... 0x2515-p60
Rád bych našel něco, co má dobrý poměr cena/výkon ...
Mají dobré ceny a umí dělat i na míru.
Papírové pásy bych na takový stroj vůbec nedával.
-
jardako
- Příspěvky: 372
- Registrován: 08 dub 2020, 06:20
Re: Hranová bruska - sleva
Díky kreng a mpis za doporučení, prozkoumám to a otestuji ....
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti