Nadšenec k ruce

Vše co se týká tesařského řemesla.
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadšenec k ruce

Příspěvek od Roman »

2 táci jsou hodně i pro mně,uvidím zkusím to vyrobit.Materiálu tam je za pár korun,nejdražší práce.Je to bída,když vidím kolik co stojí a spousta lidí dělá za 8-10 tis
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadšenec k ruce

Příspěvek od Roman »

Roman píše:2 táci jsou hodně i pro mně,uvidím zkusím to vyrobit.Materiálu tam je za pár korun,nejdražší práce.Je to bída,když vidím kolik co stojí a spousta lidí dělá za 8-10 tis
Zkusil jsem zadat poptávku na výrobu,tak uvidíme jestli se někdo ozve a za kolik.
hugo.ventil
Příspěvky: 8
Registrován: 15 lis 2011, 15:35

Re: Nadšenec k ruce

Příspěvek od hugo.ventil »

Roman píše:To máš pravdu lidem se nechce moc makat.Jestli chceš něco dělat já mám zájem,z Ostroměře do Turnova to je kousek,dílnu mám za Trutnovem.Já 2roky ted přez léto spal v dílně na matraci a chodil na sucháč-už chápu,že v Indii pijí vodu z Gangy.Mně je 38,ale cejtím se v pohodě,trochu záda,ale to je dan za tu dřinu co člověk dělá.
ok nemam nic proti tomu sezenu zakazku nejakou chatu (srub) a dam ti vedet mam k dispozici dilnu na pile zaridim ubytovani na pile (super kvalita a levne) zaridim drevo a dam ti vedet pila patri memu kamaradovi a muzeme se do toho pustit ale dva si myslim ze bude porad malo a clovece zada me berou taky a mozna to je jak rikas dan za to co delam a je mi 35 ;-) i kdyz ted si uvedomuju ze na letosni rok mam prace hodne ale to neva to nejak zvladnu
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadšenec k ruce

Příspěvek od Roman »

To by bylo supr.No kluk co jsem mu prodal pilu,je tady vedle z vesnice kousek.Přez léto dělal dřevo na topení,ted na pracáku.2-3 lidi to je tak akorát myslím.No já prošvihl několik zakázek na dětská hřiště,neměl jsem atesty a loni se ozvalo několik zájemců na ten srub.


Jinak když zadáš-Roman Sapák na Fejzu,tak mně tam najdeš,aby jsi věděl ským máš tu čest. :mrgreen:
hugo.ventil
Příspěvky: 8
Registrován: 15 lis 2011, 15:35

Re: Nadšenec k ruce

Příspěvek od hugo.ventil »

na modry zlo nechodim tam se mi spustila manzelka :(
a s poznavanim to je na osobnim jednani nic neslibuju ale zkusil bych to a rad a kdyz to klapne tak to bude super urcite neco domluvime a uvidime treba si zrovna sedneme ted uz nemuzu nemam cas klidne muzeme prejit na mail ja se moc casto nehlasim na diskuzi tak aby jsme se domluvily oboji obsluhuju z telefonu ale na mail reaguju rychlejc ;)
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadšenec k ruce

Příspěvek od Roman »

To já ted jen přez zimu,jinak ten fejz je uplně nah...Nojo nevěra hýbe světem,ženskejch je všude mraky.Moje vize byla postavit srub 7x7m tady u mně u dílny.Nafotit a zákazník se může přijet podívat.Jinak by to nešlo,lidi chtěj vidět něco postavenýho.Bohužel objednaný dřevo bylo ukradeno.Nabízel jsem za 400 tis hrubou stavbu,když budu počítat hrubé náklady 100tis,300 je čistý zisk.ozvali se 2-3 vážný zájemci.3 sruby by se dali myslímza sezonu stihnout.Samozřejmně dělat ho komplet by bylo supr-Interiér dřevěná vana,srubový nábytek,dřevěné umyvadlo,kombinace různých dřev ošetřených oleji a tak.Určitě by se dal sehnat levný projektant na projekt,chalupář podemnou má nákýho kámoše.
hugo.ventil
Příspěvky: 8
Registrován: 15 lis 2011, 15:35

Re: Nadšenec k ruce

Příspěvek od hugo.ventil »

ozvi se mi na mail hugo.ventilek@gmail.com a domluvime to ale az v pondeli ;)
honzaM
Příspěvky: 25
Registrován: 07 led 2012, 19:03

Re: Nadšenec k ruce

Příspěvek od honzaM »

Nazdar chlapi,
chvili tady nejsem a uz ani nevima na co mam reagovat (jestli teda bych měl něco říct). Možná jsem se jen chtěl zeptat, co vás tak bere na těch srubech. Dyk to sem k nám nepatří. To je kanada, a alpy. Jinak dík za příspěvky o kolařině. to se mi líbí.
honzaM
Příspěvky: 25
Registrován: 07 led 2012, 19:03

Re: Nadšenec k ruce

Příspěvek od honzaM »

hugo.ventil píše:ahoj chlapi ted momentalne se mi posral zivot takze nemam moc casu ale urcite si myslim ze honza pokud by to bylo jenom trochu mozny by mohl udelat nejaky workshop neco jako soustredeni ta pavlac na tech fotkach to je teda mazec nejvetsiho kalibru (respekt) sice ja mam radsi cistej styl bez tech kudrlinek ale uznavam ze v tom je opravdu kus remesla ;)
jinak dlouho jsem hledal to kruzitko ktery maji amici na videich kdyz delaji sruby a nasel jsem ho akorat v americe za nekrestansky prachy ale minuly tyden se na me usmalo stesti a nesel tady mate odkaz http://www.simek.eu/z47363-kopirovaci-kruzitko
tesarine zdar

:D
to teda nevím, já nemám co bych někoho učil. nejsem žádnej mistr. na tu pavlač stačilo dláto, pilka, úhelník a plechovej hrnek na okreslování oblouků. no a pak trochu času...
jináč jsem taky zastánce jednoduchýho stylu, ale ten sloupek je podle originálu no a ty pásky jsem si dovymyslel, aby byla ta pavlač trochu zajímavá, ostatně ten motiv je taky z nějaký pavlače co sem někde vyděl. či co.
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadšenec k ruce

Příspěvek od Roman »

honzaM píše:Nazdar chlapi,
chvili tady nejsem a uz ani nevima na co mam reagovat (jestli teda bych měl něco říct). Možná jsem se jen chtěl zeptat, co vás tak bere na těch srubech. Dyk to sem k nám nepatří. To je kanada, a alpy. Jinak dík za příspěvky o kolařině. to se mi líbí.
No máš recht,sruby sem moc nepatří.Když je to na samotě,tak se to celkem dá.No já asi nejsem nějak vyhraněný,mám to asi půl napůl.Beru to čistě z bysnys hlediska,je takový bům,lidi chtějí srub,každý má vkus jiný a já jim nebudu vnucovat něco jinýho.Hlavně kulatina a řezaný trámy budou o jiný ceně.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů