montážní pěna

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
Odpovědět
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

montážní pěna

Příspěvek od Tim »

Tak mi to nedá a musím se s vámi podělit taky o jednu zkušenost s montážní pěnou
Jelikož je dnes třináctého tak už ráno jsem si dával pozor jakou nohou vstanu ale asi to nebyla ta správná ,to jsem poznal až v dílně kdy jsem šel radši jenom uklízet abych nic moc nepokazil když je toho třináctýho.Viděl jsem v koutě svěrky co tam postávaji už asi rok a říkám si měl bych na ně konečně udělat stojan,pořád se ji uhybám a přendávám a tak ,že je naposledy přendám a až budu mít uklizeno tak že ten stojan udělám.Je ale třináctýho a tak vezmu první svěrku a ostatní padají a srážejí kladivo,ůhelník,pajcr a já nevím co ještě dole je ale postavená montážní pěna tak ta padá taky a to už kladivo do ní dělá díru a pěna začíná stříkat.Byla nová a tak se mám možnost se přesvědčit o tom jestli je nízkoexpanzní byl bych radši kdyby její obsah byl ještě menší.Lepí se na všechno pokosovku,kompresor,kufry s vrtačkama hoblici,skříňky její dostřik je obdivuhodný.No a jak to dopadlo tak to je na přiložených foto a já jdu uklízet.Pozor na třináctýho a na montážní pěnu
Přílohy
IMG_1409.JPG
IMG_1409.JPG (85.47 KiB) Zobrazeno 7884 x
IMG_1410.JPG
IMG_1410.JPG (62.06 KiB) Zobrazeno 7884 x
IMG_1411.JPG
IMG_1411.JPG (86.41 KiB) Zobrazeno 7884 x
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: montážní pěna

Příspěvek od JanB »

Ajajaj :o Bylo hodně škaredých nadávek?
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: montážní pěna

Příspěvek od Tim »

jsem kliďas ,takže smích :D ,život už mne naučil se nerozčilovat se
stejně to nepomůže a člověk akorát škodí sám sobě
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: montážní pěna

Příspěvek od werdio »

Takovej den jsem mel dneska...všude lepidlo a nic mi nesedelo v úhlu.. Ale dal jsem to, musel :-D..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 hostů