aku DeWalt

Příspěvky k japonským pilám, dlátům, ručně kovaným nástrojům a podobně.
Odpovědět
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

aku DeWalt

Příspěvek od werdio »

Dnes mi dorazila aku do dílny..14,4v 2x2Ah..
celokov převodovka
bezuhlík
2000ot
rychlo sklíčidlo
elektronická brzda
57nm
3 roky garance a made in czech r. :-)

trochu mínus je že u tohoto typu baterií není indikátor nabití...
Jinak perfektně sedí v ruce a má parádní velikost (tělo 18cm)
zvažoval jsem 4Ah ale do dílny mi 2Ah stačí, jsou menší a lehčí

balncoval jsem ještě s Makitou, Boschem, Festoolem a Metabem..ale poměrem ceny/výkon jsem vybral na domácí žvejkání tuhle..a hlavně ji hned najdu, Makita a pod jsou v dílně jak v maskáči :-D

kdyby někdo měl zájem můžu poreferovat...
cd.jpg
cd.jpg (106.62 KiB) Zobrazeno 15667 x
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: aku DeWalt

Příspěvek od Petr »

Ahoj Werdio,
moc peknou hracku sis poridil. Ja pouzivam pres 5 let sadu od Makity 18V Li-ion 3Ah baterky a
taky uvazuju ze priste prejdu k DeWaltu, protoze uz me stvou ty Makitacke baterky, kterych jsem za tech 5 let odrovnal cca 7ks. A to 2 po cca 1 roce pouzivani (ne kazdodenniho) Kdybych dalsi baterky kupoval v CR za cca 4,5tis/ks tak se nedoplatim. Baterky dokupuju pres E-bay a vyjde me jedna do 2 tis. kc. - i tak je to palka jak blazen. Pokazde kdyz davam baterku na nabijecku tak trnu, jestli mi nezacne hlasit chybu a budu ji moct vyhodit, protoze se proste uz neda nabit. Ted jsem na tom tak, ze mam posledni funkcni baterku na 3 stroje - aku Mafla, akuvrtacku a Impakt utahovacku. Takze Aku naradi Makita uz nechci doma videt. Jinak jsem ale s naradim Makita velmi spokojeny.
ピーター 大工
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: aku DeWalt

Příspěvek od werdio »

díky...mám v okolí pár kluků co dewaltku používaj x let a jsou spokojeni, Makitu mám taky rád, ale dal jsem na zkušenosti v okolí...
A v poměru cena/výkon nemá v kategorii konkurenci ...
Od Dewaltu mám par věcí, je to ve zpracování takoví poloprofi, ale tahle řada xr aku je pěknej kus
nářadí, žádný imitace kovu, gumy...a už ten zvuk motoru a převodovky dá o sobě vědět...
PS: ta elektronická brzda mě trochu vylekala :-D
pinos
Příspěvky: 102
Registrován: 27 srp 2014, 08:11
Bydliště: Stolany (okr. Chrudim)

Re: aku DeWalt

Příspěvek od pinos »

Ahoj. Gratuluju k nákupu, vypadá to fakt dobře :) .
Ten krouťák fakt závidím, já mám zelenou bošku, ta má určitě do 40 Nm :( , no, aspoň nemám tenisovej loket 8-) .

Ty vogo, tak dlouho se řešil výkon, voltáž, baterky, až si to werdio vybral tak, aby to ladilo do barvy ke sluchátkům a zalamovacímu knejpu :lol:
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: aku DeWalt

Příspěvek od werdio »

díky..hele,já mám ještě black and decker 12v z bauhausu a nedám na něj dopustit..drtim ho 3 roky a jede pořád na původní baterku..nm sice nemá, ale už mě párkrát taky lámal v kole :-D
Já bych ani tuhle nepotřeboval, jen mi přijde blbý když má zákazník lepší aku jak já :-D
PS: co to tam máš tím pidi písmem proti žlutý :-D
pinos
Příspěvky: 102
Registrován: 27 srp 2014, 08:11
Bydliště: Stolany (okr. Chrudim)

Re: aku DeWalt

Příspěvek od pinos »

Ahoj.
Tak to bych do BlackDeckera neřek. Jasně, jde o to, co s tím šroubuješ. Jestli vruty 4 x 50 nebo krováky 6 x 180 :). A baterka taky drží?
PS: Nic ve zlým, ta fotka je prostě parádně naaranžovaná :), že jsem si rejpanec neodpustil.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: aku DeWalt

Příspěvek od werdio »

:-D náhoda..zrovna jsem řezal když přivezl pépelko :-D...klasika , s tou BD šrouby do 50x5 a práce kolem..je to taková prdelka ale slouží na menší práce ok...dnes jsem dewaltu použil na první montáži a trochu si zvykám na Nm a tak..u BD jsem věděl dopředu co nastavit... při vrtání jsou ty 2000 ot super (sukovník 25mm) a sílu to má jako bejk
...dokonce jsem použil přisvětlovač na hledání červíka z kliky co se zakutálel pod stoly kde byla tma jak v pytli ... a našel :)
PS: mám ještě elektriku Black and Decker cca 10 let starou, tu používám do zdí a pod. a ta drží!
dokonce je Made in England...co mám ještě v podobný kubatuře Hitachi, tak ta má po roce už celkem vůli...zklamání
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů