aku šroubovák

Příspěvky k japonským pilám, dlátům, ručně kovaným nástrojům a podobně.
Ipodlak
Příspěvky: 12
Registrován: 04 led 2011, 08:37

Re: aku šroubovák

Příspěvek od Ipodlak »

Ahoj, na drobné šroubovací a vrtací práce mam Festool CXS jsem maximálně spokojený. Rozhraní fastfix pro rychlou vymenu sklicidla za nastavec na sroubovani. K tomu uhlovy nastavec se kterym se necha dostat prakticky vsude. Zvlada zasroubovat i vruty 5x100mm, vydrz baterky taky dobra. Hlavni prednost ocenuji to vymenny sklicilo a uhlovy nastavec. Cena je o něco vyšší nez uvedene modely, ale rozdil se rychle vrátí.

K ní mam vetsiho brasku Protoolku PDC 18V, ktera zasroubuje vsechno a nyni jeste Dewaltku kterou jsem dostal v setu k hrebikovacce. (Ta je taky dobra, ale neni tak vymazlena jako Festool/protool)
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: aku šroubovák

Příspěvek od werdio »

já měl na mysli něco do 4k, ale ono to asi dopadne jak s maflem, to jsem měl rozpočet 6 a skončil jsem u Festoola za 12 a popravdě dnes jsem tomu rád, že jsem měl "rozum"...no budu si to muset obhájit...už jsem si párkrát naběh, tak ted každou blbinu řešim než koupim :-)
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: aku šroubovák

Příspěvek od mari_001 »

Ahoj,
měl jsme možnost vyzkoušet a dělat s tou novou od maflla, a byl jsme opravdu mile překvapen, výkonu dosti, je málá vyvážená a super ty výměný hlavy jako má festool, mě třeba festool vůbec v ruce nesedí a s těma akuvrtačkama jsme se v německu trápil a radši jsme si bral težší hiltynu. Ale bohužel zase ta cena je někde jinde...
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
proficentrum
Příspěvky: 11
Registrován: 17 čer 2014, 14:08

Re: aku šroubovák

Příspěvek od proficentrum »

Ahoj, tak to festo je fakt super, ať už Téčko nebo Céčko, krásně se s tím dělá.! Teď máme ve výprodeji jeden "starší" model za super peníze! http://www.simek.eu/akusroubovak-cxs-li ... -vyprodej/
Osobně se mi špatně dělá s těma malýma šroubovákama na 10,8V, maj takový divný tvar a tím dle mého názoru i špatné těžiště. Každopádně to chce vyzkoušet :)

A k bateriím: lionky chtějí být pořád v nějakém zápřahu a hned je zpět dobíjet. Vybíjení do mrtě jim opravdu nesvědčí.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů